ENRU

Журналісти Громадського стали фіналістами конкурсу «Честь Професії 2017»

Журналісти Громадського стали фіналістами конкурсу професійної журналістики «Честь Професії 2017».

У номінації «Краще журналістське розслідування» фіналісткою стала журналістка проекту «Слідство.Інфо.» Олена Козаченко за матеріал «Товариство продажного хреста». Він розповідає про продаж гуманітарної допомоги представниками Товариства Червоного Хреста.

У номінації «Краще подання складної теми» фіналісткою стала Катерина Сергацкова за «Розповідь екс-бойовика «Ісламської держави», який живе в Україні».

Також фіналістом у номінації «Краще подання резонансного матеріалу» став сюжет «Палац Слави» про елітну нерухомість віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань В'ячеслава Кириленка.

У номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» фіналістом став матеріал «Бурштинові діти» журналіста проекту «Слідство.Інфо.» Дмитра Бондара.

Окрім того, фіналістом у номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» став матеріал Якова Любчича «20 лютого. За крок до смерті. Артем Запотоцький» про чоловіка, які зазнав важких поранень на Інститутській під час Євромайдану.

Отже, журналісти Громадського стали фіналістами в усіх номінаціях конкурсу. Імена переможців будуть оголошені під час офіційної Церемонії нагородження, що відбудеться 19 травня в Українському домі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram