Життя

Журналісти Громадського зібрали нагороди Премії журналістських розслідувань та спецрепортажів

Життя/Журналісти Громадського зібрали нагороди Премії журналістських розслідувань та спецрепортажів
Зберегти
Вигляд

Головну нагороду «За найкраще розслідування року» отримав журналіст Громадського, автор проекту журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» - Дмитро Гнап. У номінації за  найкращий військовий відеорепортаж відзначені – Богдан Кутєпов, Христина Бондаренко та Тетяна Козирєва.

У конкурсі за краще розслідування серед медійніків до 25 років переміг також журналіст Громадського з проекту «Слідство.Інфо» Олександр Гуменюк.  

Нагородили лауреатів на міжнародному фестивалі «Межигір‘яФест», який проводиться на території колишньої резиденції екс-президента України Віктора Януковича. На завершення першого дня фестивалю українських медійників привітав білоруський  гурт «Brutto».

«Ці пісні для вас, ці пісні про вас», - сказав після виконання «Воїнів світла» лідер гурту Сергій Міхалок.

Національну щорічну Премію у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів створено на базі Конкурсу для молодих журналістів-розслідувачів, який з 2012 спільно проводився «Українською Правдою» та Посольством США в Україні та Премії за найкраще розслідування року. Вперше її було вручено 6 червня 2014 року на «Межигір'яФесті». 

 

/ фото Анни Цигими

Пов`язані новини