ENRU

Журналісти просять СБУ пояснити заклики до боротьби із «п'ятою колоною»

Голова Служби безпеки Василь Грицак 15 червня звернувся до «всіх патріотів» із закликом до бойкоту «усіх представників п’ятої колони Російської Федерації в інформаційному просторі України».

В офіційній заяві СБУ йдеться про те, що «вони мають стати персонами нон-ґрата на вітчизняних інформаційних ресурсах — для прихильників «путінського руського міра» має залишитися лише «кісельовсько-соловйовський» майданчик.

У зв’язку із цією заявою журналісти Informator.media закликали СБУ «надати перелік представників п'ятої колони Російської Федерації в інформаційному просторі України». Також, керуючись ст.ст. 1, 3, 5, 13 Закону «Про доступ до публічної інформації», журналісти просять СБУ пояснити своє бачення шляхів та способів бойкоту та надати інформацію про вжиті Службою заходи щодо надання в Кримінальному кодексі адекватної правової оцінки всім формам і методам гібридної війни.

Звернення Informator.media

Будь-який громадянин України, який бажає отримати інформацію щодо призову глави СБУ Василя Грицака, може скористатися своїм правом відповідно до закону  «Про доступ до публічної інформації». Зразок такого запиту доступний тут.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram