УКРАЇНА

Жителька Запоріжжя намагалася продати сина з інвалідністю в рабство — поліція

15 червня, 2018 13:03
УКРАЇНА/Жителька Запоріжжя намагалася продати сина з інвалідністю в рабство — поліція
Зберегти
Вигляд
В Олександрівському районі Запоріжжя затримали жінку, яка намагалася продати свого сина з інвалідністю в трудове рабство.

В Олександрівському районі Запоріжжя затримали жінку, яка намагалася продати свого сина з інвалідністю в трудове рабство.

Про це повідомили у прес-службі запорізької поліції.

Свого єдиного сина жінка намагалася продати за 50 тисяч гривень.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook написав, що на виручені кошти жінка планувала «купити землю і зайнятися бізнесом, і щоб «не претендував на її квартиру, коли виросте».

«Родина перебуває на обліку служби у справах дітей Олександрівського району міста Запоріжжя. Жінку неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за ст. 184 (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, — ред.) Кодексу України про адміністративні правопорушення», — повідомили у прес-службі.

Порушено криманільне провадження за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України.

Жінці загрожує від п'яти до дванадцяти років за ґратами з конфіскацією або без конфіскації майна. Триває досудове розслідування.

Хлопчика передали до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Раніше співробітники поліції викрили вербувальника, який намагався переправити до Туреччини двох мешканок Донеччини для продажу у сексуальне рабство.

Пов`язані новини