ENRU

Зі Львова розпочнуть вивезення 6,5 тисяч тонн сміття – віце-прем’єр Зубко

З п'ятниці, 23 червня, зі сміттєвих майданчиків Львова розпочнеться вивезення 6,5 тис. тонн накопичених відходів на полігони області.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

«З сьогоднішнього дня у Львові розпочнеться вивезення сміття. Нагромаджені 6,5 тис. тонн відходів почнуть вивозити зі сміттєвих майданчиків на полігони області, зазначені в попередньо підписаному меморандумі», – написав він.

За його словами, перевізники обіцяють завершити вивезення сміття протягом двох тижнів. « Департамент Львівської ОДА ЖКГ розробив маршрути вивезення твердих побутових відходів з міста», – додав Зубко.

Нагадаємо, що у міській раді Львова заявили, що в місті назбиралося 8,5 тонн сміття. Комісія міськради просила оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію.

30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі cтався обвал, після виникнення пожежі. Під завалами були знайдені тіла трьох рятувальників, четвертий зник безвісти.

Роботу звалища призупинили, а львівське сміття почали вивозити в інші міста України. Однак, пізніше ряд міст відмовились від львівського сміття. 

Зазначимо, що прем'єр Гройсман неодноразово критикував міську владу Львова за бездіяльність у питання знищення відходів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram