Служба безпеки України викрила масштабну схему продажу несертифікованих біодобавок, які рекламували як такі, що нібито захищають від коронавірусу.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

«Продавці робили акцент саме на властивостях препаратів, які нібито посилюють захисні можливості організму від коронавірусу. Фактично комерсанти наживалися на страхах людей, вводячи їх в оману», — йдеться у повідомленні.

Зловмисники продали біодобавок «від коронавірусу» на $1 млн 
Фото:

СБУ

Організувала продаж група компаній, яка спеціалізується на продажі біологічно-активних добавок. Товари продавали через інтернет та розгалужену мережу кол-центрів.

Зловмисники продали біодобавок «від коронавірусу» на $1 млн 
Фото:

СБУ

Під час обшуків в офісних приміщеннях, кол-центрах і місцях проживання фігурантів правоохоронці вилучили документи та інструкції, які підтверджують протиправну діяльність. Також у зловмисників виявили понад 1,1 мільйона доларів.

Зловмисники продали біодобавок «від коронавірусу» на $1 млн 
Фото:

СБУ

Співробітники СБУ разом з головним управлінням ДФС у Києві також встановили, що через продаж добавок та іншої продукції ділки ухилялися від сплати податків та зборів в особливо великих розмірах. Своїми діями вони завдали збитки державному бюджету на суму понад 80 мільйонів гривень.

Нагадаємо, на сьогодні у світі не існує спеціальних ліків проти COVID-19.

Поділитись: