Життя

ЗМІ: Серед загиблих в Одесі – 15 громадян РФ і 5 придністровців

Життя/ЗМІ: Серед загиблих в Одесі – 15 громадян РФ і 5 придністровців
Зберегти
Вигляд

Під час пожежі в Будинку профспілок в Одесі загинули, зокрема, 15 громадян Росії та 5 громадян невизнаної республіки Придністров’я, спонсорованої РФ. Про це повідомляють українські ЗМІ. Офіційного підтвердження МВС поки що немає.

За повідомленням, більшість загиблих отруїлися чадним газом.

За офіційними даними, під час пожежі, яка виникла в результаті підпалу споруди, загинули 38 осіб, майже 200 отримали поранення (серед них – 22 правоохоронці). Такі цифри наводить ГУ МВС України на Одещині.

Фото:ДумскаяФото:Думская

‘З даного приводу органами внутрішніх справ розпочато 10 кримінальних проваджень за ознаками ряду кримінальних правопорушень, це – ст.294 (масові заворушення), ст.115 (умисне вбивство), ст.345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ст. 296 (хуліганство), ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд), ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна)’, - йдеться у повідомленні.

Очевидці стверджують, що у підпалі брали участь футбольні хулігани. Наразі затримано понад 130 осіб, які активно брали участь у масових безпорядках. Хто вони – не уточнюється.

Фото: Думская

Фото: Думская

Фото: ДумскаяФото: Думская

Пов`язані новини