Зміни до Конституції щодо статусу Криму знаходяться на стадії обговорення.

Про це сказав в коментарі журналістам голова Верховної Ради України Андрій Парубій, передає УНІАН.

«Це питання знаходиться на стадії обговорення, ми обговорюємо його з кримськими татарами. І ми зможемо це питання, коли вже буде завершено його обговорення, винести на громадський розсуд», – сказав Парубій.

На даний час, за його словами, це питання є «на рівні ідеї і напрацювання». «Ще немає законопроекту, і ще не узгоджений текст цих змін», – сказав Парубій.

28 червня під час урочистого засідання у Верховній Раді з нагоди Дня Конституції України президент України Петро Порошенко сказав про необхідність розпочати процес внесення змін та доповнень до розділу Конституції України, який називається «Автономна Республіка Крим».

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров раніше висловив переконання, що Криму має бути надано статус національної територіальної автономії.

Раніше Порошенко повідомив, що ініціює розробку змін до Конституції для закріплення права кримських татар на самовизначення. 

Згодом він розповів про процедуру підготовки змін до Конституції України для створення Кримськотатарської автономії в Криму.

Поділитись: