Світ

Зміни клімату на Землі призведуть до посилення конфліктів — ООН

16 лютого, 2018 09:15
Світ/Зміни клімату на Землі призведуть до посилення конфліктів — ООН
Зберегти
Вигляд
Наслідки глобальних змін клімату на Землі, а також інші екологічні проблеми останнім часом все частіше стають причиною конфліктних ситуацій.

Наслідки глобальних змін клімату на Землі, а також інші екологічні проблеми останнім часом все частіше стають причиною конфліктних ситуацій.

Таку думку висловив координатор програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) Махір Алієв, повідомляє Центр новин ООН.

«У величезній кількості сучасних конфліктів так чи інакше простежується екологічна складова», — зазначив Алієв.

Він додав, що зі зміною клімату населення на певних територіях Землі не зможе проживати на цих землях і змушене буде шукати більш прийнятні для себе умови.

«При цьому неминуче виникають такі питання, як «кліматична міграція», зіткнення прийшлого населення з місцевим і так далі. Звідси витікає цілий ряд наслідків, які безпосередньо впливають на питання безпеки: питання водних ресурсів, питання виснаження і різноманітності сільськогосподарських можливостей», — додав Алієв.

Раніше британський фізик Стівен Хокінг попередив, що кліматичні умови на Землі будуть нестерпними для людства. Він також розкритикував Дональда Трампа за вихід США з Паризької кліматичної угоди.

Нагадаємо, в листопаді 2017-го в німецькому Бонні кілька тисяч людей вийшли на акцію з вимогою посилити боротьбу з глобальними змінами клімату.

Пов`язані новини