Світ

Значення Африки в світі та чи принесла зустріч лідерів ЄС рішення міграційної проблеми

4 липня, 2018 11:50
Світ/Значення Африки в світі та чи принесла зустріч лідерів ЄС рішення міграційної проблеми
Зберегти
Вигляд
Перенаселення, війни, але також бурхливий розвиток і великий потенціал. Яке значення Африки у світовій політиці? Який спадок постколоніалізму? Та чи можна стримати міграцію з континенту? Відповіді на ці та інші питання ― сьогодні о 21:10 в програмі «Громадське.Світ». Ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме про Африку з Анастасією Рябчук, дослідницею Центру суспільних змін університету Йоганнесбурга

Перенаселення, війни, але також бурхливий розвиток і великий потенціал. Яке значення Африки у світовій політиці? Який спадок постколоніалізму? Та чи можна стримати міграцію з континенту? Відповіді на ці та інші питання ― сьогодні о 21:10 в програмі «Громадське.Світ». Ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме про Африку з Анастасією Рябчук, дослідницею Центру суспільних змін університету Йоганнесбурга (ПАР).

Крім цього, у програмі:

  • Доленосний саміт. Чи принесла зустріч лідерів ЄС рішення міграційної проблеми? Обговорюємо з експертом аналітичного центру CEDOS Андрієм Солодьком
  • Чорний день для американської журналістики. Хто і чому стріляв у редакції газети в Мериленді?
  • Кров і тріумф. Чому виборча кампанія в Мексиці стала найкривавішою в історії
  • Як повернути активи корупціонерів? Розмова з журналістом Олівером Буллоу
  • Дивовижний порятунок. У Таїланді знайшли заблокованих у тунелі дітей, та чи вдасться їх витягнути?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.


 

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти