Виявлену у редакції американського телеканалу CNN вибухівку доставили до відділу поліції Нью-Йорка для перевірки, яка ймовірно допоможе встановити відправника вибухового пристрою. Про це в ефірі Громадського повідомила Тетяна Ворожко, журналістка української служби «Голосу Америки».

«Цей вибуховий пристрій, який знайшли у редакції CNN, його вивезли у відділок поліції у Бронксі. Експерти висловили припущення, що його в принципі можна дослідити і знайти якісь відбитки пальців, або інші ознаки, які б вказали хто це міг зробити», — сказала журналістка.

Вона додала, що усі вибухові пристрої, знайдені у США, були дієві та мали схожі принципи побудови. «Все що відомо на цей момент: усі вибухові пристрої вони подібні, вони досить примітивні, але вони дієві. Тобто вони реально могли вибухнути. Це вказує на те, що за цим могла стояти одна особа, або група осіб», — повідомила журналістка, яка наразі перебуває у США.

Нагадаємо, 24 жовтня офіс телеканалу CNN у Нью-Йорку евакуювали через підозрілий пакунок. Правоохоронці заявили, що підозрілий пакунок для CNN знайшли в поштовому відділенні. Як пояснила в ефірі Громадського журналістка Ворожко, пакунок, який виявили у поштовій скриньці CNN, за даними поліції, був адресований на ім’я Джона Бреннана, екс-глави ЦРУ США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бомби у Клінтонів, Обами, «пакунок» для Білого дому та евакуація СNN: що відомо

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile