УКРАЇНА

Зняття недоторканості з Онищенка буде тестом для Ради — НАБУ

УКРАЇНА/Зняття недоторканості з Онищенка буде тестом для Ради — НАБУ
Зберегти
Вигляд

Голосування про зняття недоторканості з депутата Олександра Онищенка, якого підозрюють у корупційних схемах з українським газом, буде тестом для Верховної Ради.

Про це в ефірі Громадського заявив голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

«Мені буде цікаво подивитись за цим голосуванням, оскільки в нас народні депутати переважно позиціонують себе як борці з корупцією. От зараз ми подивимося, як вони проголосують, скільки з них захворіє перед цим голосуванням, скільки з них піде курити, коли буде це питання розглядатись – подивимося. Я вважаю, що ця справа якраз є тестом на наявність політичної волі  саме у парламенту, це не просто вже пуста балаканина», — сказав Ситник.

Голова НАБУ нагадав, що Онищенко зараз не може бути підозрюваним, оскільки у нього є депутатський імунітет.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

16 червня НАБУ арештувало приватний літак депутата Онищенка. Однак, за словами голови НАБУ Артема Ситника, детективи «нічого не можуть зробити до розгляду подання Верховною Радою». Мова йде про зняття депутатської недоторканості з Онищенка, яку вже внесли на розгляд парламенту.

Також читайте в матеріалі Громадського про найважливіші подробиці «справи Онищенка».

Пов`язані новини