Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) визначила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з географії та хімії.

Сталося це 28 липня на засіданні, яке транслювало Міністерство освіти та науки.

  • З географії пороговий бал встановили на рівні 24 тестових з 90 можливих. Поріг «склав/не склав» не подолали 5,56% учасників.
  • З хімії — 13 із 74. Поріг «склав/не склав» не подолали 10,15% учасників.

Поріг «склав/не склав» — це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник/учасниця за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишу.

спробуйте також пройти тест

Раніше стало відомо, що цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури не склали 8,32% учасників (або приблизно кожен 12 учасника), а тестування з історії України — 13,19% (або приблизно кожен восьмий).

З англійської мови тестування не склали 7,35% учасників, іспанської — 11,3%, німецької — 11,4%, французької мови — 7,8%, з біології — 5,51%.

Нагадаємо, 24 липня оприлюднили результати ЗНО з семи предметів: української мови та літератури, іноземних мов, історії України та біології.

А 17 липня оголосили результати ЗНО з фізики та математики.

Вступна кампанія до закладів вищої освіти розпочнеться з 1 серпня. Електронні заяви на вступ до університетів можна буде подавати до 22 серпня.

Поділитись: