Після літньої перерви, РФ повертає своїх військовослужбовців на кордон з Україною. З настанням холодів, російські солдати їдуть в чергову «відпустку». При цьому вони не забувають фотографуватися з військовою технікою, робити селфі з однополчанами. Також солдати полюбляють соцмережі Instagram і Вконтакте. На свої фото вони накладають ванільні фільтри, і з радістю прив'язують їх до геолокації, розсекречуючи табори розташування.

Одна з таких база розміщена поблизу населеного пункту Матвєєв-Курган Ростовської області. Там і виявили фаната солдатського селфі. Ним виявився мешканець Єкатеринбурга Євґєній Чурін.

Його підрозділ перекинули літаком з Таганрога. Чурін сфотографував самохідні артилерійські установки 150 калібру, РСЗО Град та іншу російську техніку. Судячи з відміток геолокації, все це розміщується в декількох кілометрах від українського кордону, біля міста Амвросіївка.

Чурін фотографує мальовничі степові пейзажі і своїх друзів, в умовах польового життя.

База російського солдата розташована в М’ясниківському районі Ростовської області. Саме туди і привозять солдатів і техніку з далекого Сибіру.

Ще один селфі-солдат оприлюднив на фото військову базу біля російського Донецька. На його сторінці в Instagram є багато знімків броньовиків з військовими знаками, прозвищами «Тигреня», та інших радощів військового життя.

Військовослужбовець РФ Алєксандр Шалімов, з сибірського міста Чіта, зараз перебуває в прикордонному містечку Гуково. Воно лежить в кілометрі від кордону з Луганською областю. У червні 2014 звідти по Україні стріляли російські Гради.

Алєксандр Шалімов - військовий розвідник. У нього, схоже, є кілька комплектів різної форми. Цифра - для армії, гірка - для «відпустки». З міста Гуково найлегше потрапити на територію так званої Луганській народної республіки.

Білі міста Міллєрово Ростовської області знаходиться військовий аеродром, куди ідуть солдати-відпускники. Там служить Роман Кримцев. Він із міста Ростов і йому 21 рік.

Рома полюбляє фото зі зброєю і технікою. У нього в профілі у соцмережах є навіть фотографії нових реактивних систем залпового вогню, привезених в жовтні 2015 року.

Військова база у Міллєроворо розміщена поблизу Північної частині Луганської області. Там розміщені російські «Гради», які повернені у бік Українського кордону. Мабуть, це зробили у рамках «навчань».

Отож, поки ще не замерзла земля, солдати їдуть у «відпустки», навчаються, та готуються до гарячої зими.

/фото via Вконтакте та Instagram

/Громадське.СХІД

Поділитись: