Фільм-мюзикл «Ла-Ла Ленд» отримав всі нагороди, на які був номінований на премії «Золотий глобус», і побив рекорд за кількістю нагород для однієї картини.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

«Ла-Ла Ленд» був визнаний найкращим комедійним фільмом, а Деміен Шазел відзначений одразу двома нагородами — як накращий режисер та за найкращий сценарій.

Раян Гослінг та Емма Стоун отримали перемоги у номінаціях «Найкращий актор в комедійному фільмі» та «Найкраща актриса в комедійному фільмі».

Композитор мюзиклу Джастін Гурвіц відзначений двома премія — за найкращий саундтрек та найкращу пісню («City of stars»).У драматичних категоріях премію отримали: драма «Місячне сяйво» (як найкращий драматичний фільм), Кейсі Аффлек (найкращий драматичний актор) та Ізабель Юппер (найкраща драматична актриса).

Серед серіалів нагороди отримали драма «Корона» та комедія «Атланта».

Крім цих нагород, Голлівудська асоціація іноземної преси вручає Премію імені Сесіля Б. ДеМілля за видатні заслуги в кінематографі. Цього року нею було відзначено Меріл Стріп.

Перше офіційне вручення «Золотого глобуса» відбулося у 1944 р. на кіностудії 20th Century Fox. Переможці визначаються голосуванням 93-х членів Голлівудської асоціації іноземної преси.

Повний список переможців дивіться тут. Нагадаємо, у минулому році переможцями стали «Легенда Г'ю Гласса» та «Марсіянин».

Також варто зазначити, що для «Ла-Ла Ленда» це не перші нагороди. Фільм вже отримав 8 статуеток премії Critics’ Choice Awards.

Поділитись: