Затриманий 8 червня у Києві догхантер Олексій Святогор перебуває у Дніпровському управлінні столичної поліції.

Затриманий 8 червня у Києві догхантер Олексій Святогор перебуває у Дніпровському управлінні столичної поліції.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Ми чекаємо під будівлею, аби впевнитися, що його не відпустять та передадуть в Шевченківське управління поліції Києва. Адже саме туди активісти і писали заяву про вчинення злочину», — розповіла зооактвістка Наталя Леденьова.

Під управлінням поліції нині чергує близько десятка зооактивістів та семеро представників Національного корпусу.

«Ми спільно чергували цілу ніч з 7 на 8 червня під будинком Святогора, адже лише вчора його занесли у список осіб, яких розшукує МВС. Святогор вийшов із дому і тоді активісти викликали патруль, який спочатку навіть не хотів його затримувати», —  розповів один із активістів Нацкорпусу Ростислав.

Активісти вимагають взяття під варту Святогора на 2 місяці та судового розгляду за статтею 300 Кримінального кодексу «Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості», за 2 та 3 частинами якої Святогора розшукувала МВС.

«Ніхто не хоче займатися цією справою, оскільки сьогодні п'ятниця і суди не можуть дозволити затримати Святогора. Нам кажуть, що його відпустять, а суд буде в понеділок. Але за цих два дні може статися все що завгодно, він може втекти. Ми будемо добиватися, щоб Святогора все ж залишили у слідчому ізоляторі», — сказав представник Нацкорпусу Сергій Філімонов. 

Як повідомлялося, у Києві поліція затримала догхантера Олексія Святогора, він перебував у базі МВС серед осіб, які переховуються від органів досудового розслідування.

Поділитись: