Світ

Зростання Китаю на тлі «тарифної війни» та як міграційна політика Трампа розділяє родини

25 червня, 2018 10:54
Світ/Зростання Китаю на тлі «тарифної війни» та як міграційна політика Трампа розділяє родини
Зберегти
Вигляд
Поки США сваряться з Євросоюзом і Канадою через тарифи на імпорт, Китай нарощує свою економічну потужність та глобальний вплив. Нещодавній саміт Шанхайської організації співпраці, що відбувся у Піднебесній — підтвердження цьому. Як Пекін використовує жорстку та м’яку силу для просування своєї політики? І чи є в нього суперники у Південно-Східній Азії? Про це сьогодні у програмі «Громадське.Світ» о

Поки США сваряться з Євросоюзом і Канадою через тарифи на імпорт, Китай нарощує свою економічну потужність та глобальний вплив. Нещодавній саміт Шанхайської організації співпраці, що відбувся у Піднебесній — підтвердження цьому. Як Пекін використовує жорстку та м’яку силу для просування своєї політики? І чи є в нього суперники у Південно-Східній Азії? Про це сьогодні у програмі «Громадське.Світ» о 21:10. Про Китай та інших «азійських тигрів» ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з гостем — доктором політичних наук Олексієм Полегким, який займався науковою діяльністю в Тайвані.

Крім того, в ефірі:

  • Нове ім’я — нова історія? Чи відчинить зміна назви для Македонії двері до ЄС та НАТО?

  • Кінець партії «Грузинська мрія»? Що зміниться в Грузії після відставки прем’єра

  • Діти в клітках. Як міграційна політика Трампа розділяє родини та відбирає немовлят у батьків

  • Яке майбутнє для Сирії? Пошук відповідей на конференції в Женеві

  • Розкол глибшає? Яке майбутнє взаємин США та Євросоюзу? Інтерв’ю з істориком Луком ван Мідделааром

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти