Дмитро Струтинський, виконувач обов’ язків начальника прес-центру повітряних сил ЗСУ в коментарі Громадському повідомив, що в літаку СУ-27 було два пілоти — це український екіпаж.

«Поки що ми не підтверджуємо інформацію щодо громадянина США, швидше за все, це були два українці», — сказав він. 

«Ми зараз чекаємо інформації від експертної групи, вони мають нам сказати, що стало причиною падіння літака. Він просто зник з радарів, і ми втратили з ним зв’язок», — додав він.

На запитання журналіста, чому пілоти не катапультувались, Струтинський відповів: «Я не знаю, ми зараз очікуємо інформацію».

Близько 17 години 16 жовтня у районі села Уланів, що на Вінничині, під час навчально-бойового польоту впав літак Су-27УБ. Літак впав під час міжнародних навчань «Чисте небо – 2018». Також повідомляють про знайдені уламки літака неподалік села Пагурці. У Генштабі повідомили, що загинули два пілоти.

Зазначимо, що спочатку в Генштабі повідомили, що один із загиблих — військовий Збройних сил України, інший — службовець Повітряних сил США. Пізніше на сторінці Генштабу у Facebook відредагували повідомлення та залишили інформацію про двох загиблих, не вказуючи громадянства.


Міжнародні авіаційні навчання «Чисте небо — 2018» в Україні розпочались 9 жовтня та триватимуть до 19. У них бере участь США, Румунія, Польща, Бельгія, Данія, Велика Британія та Північна Ірландія, Нідерланди, Греція та Естонія.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile