Політика

Зураб Аласанія розповів з чого складатиметься суспільне мовлення в Україні

Політика/Зураб Аласанія розповів з чого складатиметься суспільне мовлення в Україні
Зберегти
Вигляд

Суспільне мовлення в Україні складатиметься з двох телеканалів та трьох радіоканалів.

Про це сьогодні під час презентації Національного суспільного мовлення повідомив генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія.

«На першому каналі, інформаційному каналі, все, що б не відбувалось у світі і в Україні - ви побачите у прямому ефірі. Другий канал запропонує вам спокійно подумати над тим, що ви побачили на першому - це буде аналітика. Перший канал радіо претендує на те, щоб задовольнити усіх і одразу. Другий канал - експерименти, молодіжний канал, новаторський. Третій канал буде каналом культури», – розповів він.

На переконання прем’єр-міністра України, на європейський рівень суспільне мовлення в Україні може вийти вже до кінця цього року.

«Ми сподіваємось, що у найближчі терміни, принаймні до кінця поточного року, ми повинні вже прийти і сказати: "Все, ми провели всі організаційні заходи, тепер у нас створене повноцінне публічне акціонерне товариство, ми затвердили статут, у нас нові органи правління і у нас нова якість українського каналу, яка повинна бути на рівні BBC і CNN», – заявив він під час презентації.

Пов`язані новини