Українські дипломати активно працюють над тим, щоб зустріч Порошенка із президентом США Трампом відбулась до можливої зустрічі Трампа і Путіна.

Українські дипломати активно працюють над тим, щоб зустріч президента України Петра Порошенка із президентом США Дональдом Трампом відбулась до можливої зустрічі Трампа і Путіна, проведення якої в Кремлі анонсували до саміту країн «Великої двадцятки», який відбудеться у Гамбурзі 7-8 липня.

Про це в інтерв'ю Громадському розказав заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

«Наразі наша дипломатія активно працює над тим, щоб ця зустріч (Порошенка і Трампа – ред.) відбулась якомога швидше. Але принципово важливо, щоб вона, дійсно, відбулась до майбутньої зустрічі президента Трампа з президентом Росії», – сказав він.

При цьому заступник глави Адміністрації президента зауважив, що підготовка зустрічі Порошенка і Трампа була однією із цілей нещодавнього візиту глави МЗС України Павла Клімкіна до Вашингтона, де він провів зустрічі, зокрема, із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном і новопризначеним радником Трампа з питань національної безпеки Раймондом Макмастером.

«Цей візит ми розглядаємо в контексті майбутнього візиту президента України до Вашингтона і наразі після візиту Клімкіна відбувається аналіз того, що можна закласти як підсумки для майбутньої зустрічі президентів, і, звичайно, в залежності від наповнення зустрічей, будуть визначатись конкретні дати», – підсумував Єлісєєв.

Повну версію інтерв'ю із заступником голови Адміністрації президента України Костянтином Єлісєєвим читайте невдовзі на сайті Громадського.

Нагадаємо, що 4 лютого Порошенко домовився з Трампом про співробітництво щодо ситуації на Донбасі під час телефонної розмови.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: