ENRU

Зустріч радників глав держав «нормандської четвірки» запланована на серпень

Зустріч «нормандської четвірки» щодо припинення конфлікту на Донбасі має відбутись в серпні 2017 року на рівні зовнішньополітичних радників глав України, Росії, Франції та Німеччини.

Відповідної домовленості було досягнуто під час телефонних переговорів між лідерами країн «нормандської четвірки», передає прес-служба глави української держави.

«Під час двогодинної розмови було домовлено узгодити остаточні кроки щодо безпеки та продовжити роботу над дорожньою картою імплементації Мінських домовленостей. З цією метою в другій половині серпня має відбутися зустріч зовнішньополітичних радників глав держав Нормандського формату», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7-8 липня у німецькому Гамбурзі відбувся саміт Великої двадцятки. Під час зустрічей Меркель, Путін і Макрон домовились про продовження виконання Мінських угод.  Канцлер Німеччини Ангела Меркель, новообраний президент Франції Еммануель Макрон та президент Росії Володмир Путінна на полях саміту G20 в Гамбурзі погодилися з необхідністю проведення чергової телефонної розмови в Нормандському форматі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мінськ» іще живий» —інтерв’ю з головним дипломатом президентської адміністрації Костянтином Єлісєєвим.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram