Є припущення, що Трамп обговорював з Вестом можливість його залучення до урядової команди – у неформальній ролі посла і своєрідного провідника ідеології нової адміністрації.

Новообраний президент США Дональд Трамп прийняв 13 грудня в своїй резиденції хіп-хоп виконавця Каньє Веста. Після розмови вони спустилася до преси – однак тему обговорення так і не розкрили.

Громадське спробувало з’ясувати, про що 45-й президент Сполучених Штатів міг говорити із «живою легендою» хіп-хоп культури.

«Ми говорили про життя», – підсумував бесіду Трамп 

70-річний магнат заявив, що Каньє є «хорошим чоловіком». Крім того, за словами Трампа, із зіркою хіп-хопу його пов’язує тривала дружба.

Видання The Hill згодом повідомило, що Трамп обговорював з 39-річним Вестом можливість його залучення до урядової команди – у неформальній ролі посла і своєрідного провідника ідеології нової адміністрації.

«Я хотів зустрітися з Трампом, щоб обговорити питання мультикультуралізму», – сказав Вест

Автор найкращого музичного альбому десятиліття за версією профільного порталу Pitchfork вважає, що необхідно налагодити прямий канал комунікації з майбутнім президентом, «якщо ми справді прагнемо змін».

У такий спосіб Вест вперше за тривалий час з’явився на публіці і перервав мовчання у соцмережах.

Наприкінці листопада 2016 року автора шести платинових альбомів відправили на лікування після скарг на параною і галюцинації. За два дні до того Каньє раптово закінчив виступ під час туру, присвяченого релізу його альбому «The Life of Pablo».

Артист виконав з футуристичної сцени, яка літала над публікою в каліфорнійському місті Сакраменто, лише три композиції, і розпочав 10-хвилинний монолог, за який публіка врешті його обсвистала.

Після цього виконавець скасував решту концертів американського туру, тобто понад двадцять різних виступів. За інформацією американських таблоїдів, діагностовані у Каньє психологічні проблеми виявилися настільки серйозними, що всі витрати через скасування туру довелось покрити його страховій компанії.

«Якби я голосував, то я б голосував за Трампа», – заявив Вест

За кілька днів до монологу в Сакраменто Каньє заявив, що підтримав би на президентських виборах Трампа.

«Я вважаю, що Трамп провів абсолютно геніальну виборчу кампанію – тому що вона спрацювала», – заявив під час виступу в Сан-Хосе хіп-хоп виконавець. Втім, зрештою він ухвалив рішення не голосувати.

Конкурентка Трампа Гілларі Клінтон рік тому називала Веста та його дружину «друзями» 

 

A photo posted by Hillary Clinton (@hillaryclinton) on

Під час виступу в Сакраменто Каньє, утім, закликав публіку не зациклюватися на минулому, а постійно пробувати щось нове – «аби не опинитися у такому ж становищі, як Гілларі».

Частково політичні погляди вплинули на стосунки Каньє з іншою зірковою парою – Джей Зі та Бейонсе. Ті активно підтримували виборчу кампанію Клінтон – і виступали, приміром, на останньому великому мітингу на підтримку Гілларі перед виборами.

 

Після розмови з Трампом Каньє відклав свої плани балотуватися в президенти США.

Серію твітів після зустрічі з 45-м президентом Сполучених Штатів артист закінчив повідомленням з хештегом #2024.

Його шанувальники сприйняли це як оголошення про намір перенести президентську кампанію Каньє з 2020 на 2024 рік.

Раніше він стверджував, що має намір змагатися за крісло в Овальному кабінеті в 2020 році.

Вочевидь, знайшовши порозуміння з Трампом, Вест вирішив дати бізнесмену можливість проявити себе за два терміни в Білому домі.

 

Каньє став не першою знаменитістю, яка відвідала Трампа після виборів.

8 грудня до штаб-квартири Trump Organisation завітав оскароносний актор Леонардо Ді Капріо. Зірка фільмів «Титанік» і «Легенда Г’ю Гласса» спробував переконати новообраного президента в тому, що глобальне потепління становить серйозну проблему для планети.

Та, попри це, Трамп призначив головою Управління з навколишнього середовища людину, яка заперечує негативні наслідки глобального потепління.

 

Поділитись: