Війна

Звільнення Тіллерсона, слід Росії у справі Скрипаля та життя українських нелегалів у США

14 березня, 2018 10:32
Війна/Звільнення Тіллерсона, слід Росії у справі Скрипаля та життя українських нелегалів у США
Зберегти
Вигляд
Американський президент Дональд Трамп звільнив із посади державного секретаря Рекса Тіллерсона. На його місце відразу ж анонсував голову ЦРУ Майка Помпео. Про те, чому пішов Тіллерсон та ким є його наступник — дивіться у програмі «Громадське.Світ» о 21.00.

Також у програмі: 

  • Північнокорейська відлига — чи подружаться між собою Трамп і Кім Чен Ин?
  • Торгівельне протистояння США та ЄС — про що свідчить підвищення мита на метали?
  • Країна, що очікує — пояснюємо, що означає статус країни-аспіранта та що змінить офіційне визнання НАТО прагнення України вступити в Альянс.
  • Мовна політика у світі — з гостем Володимиром Куликом з Інституту політичних й етнонаціональних досліджень говоримо про те, як мовна ситуація відрізняється в Україні та світі.
  • Таємниця отруєння екс-розвідника — відомий британський журналіст Едвард Лукас пояснить, чим справа Скрипаля є особливою та що збирається робити Лондон.
  • Нелегальна американська мрія —  з перших уст про те, як живуть українські нелегали у США та як змінилося їхнє життя після обрання Трампа?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини