УКРАЇНА

Звільнення заручників на Донбасі залежить лише від мене — Медведчук

УКРАЇНА/Звільнення заручників на Донбасі залежить лише від мене — Медведчук
Зберегти
Вигляд

Віктор Медведчук стверджує, що звільнення українських заручників, захоплених на Донбасі, залежить лише від нього.

Про це він заявив у інтерв'ю «Радіо Свобода».

«В питанні звільнення незаконно утримуваних осіб переговори веду я. В Мінську багато хто веде переговори, але в Мінську ці питання, на жаль, не вирішуються. З керівництвом самопроголошених «ЛНР» та «ДНР», з керівництвом Російської Федерації переговори веду лише я», — сказав Медведчук.

Він стверджує, що від цих перговорів «не треба нічого очікувати», адже риторика інших переговорників з боку України не  сприяє поліпшенню ситуації.

Також Медведчук заявив, що з грудня 2014 року він організував звільнення 402 осіб.

«Ми кажемо: є Кольченко, є Сенцов, є Карп’юк, є Клих, є ще кілька людей – нам потрібно знайти підстави. Вони всі засуджені, всі відбувають покарання. Чому їх потрібно звільнити? Або вони незаконно засуджені і це потрібно доводити, або є інші причини. Це потрібно аргументувати. Про це потрібно домовлятися, потрібно про це просити – цим я й займаюся, щоб повернути на батьківщину громадян України», — відповів Медведчук на питання журналіста стосовно справи звільнення українців, які незаконно утримуються в російських колоніях по сфабрикованим справам.

За повідомленням прес-служби Міністерства закордонних справ Білорусі у Twitter, 27 липня в Мінську розпочато засідання чотирьох робочих груп робочі з різних аспектів врегулювання конфлікту на сході України. Медведчук є учасником цих переговорів від України.

Пов`язані новини