Політика

Звільненого голову Державіаслужби Антонюка посадили під домашній арешт

Політика/Звільненого голову Державіаслужби Антонюка посадили під домашній арешт
Зберегти
Вигляд

Суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом екс-голові Державної авіаційної служби України Денису Антонюку, повідомляє СБУ.

За інформацією відомства, Антонюку інкримінується перешкоджання діяльності окремих авіаперевізників та підприємств з надання послуг у сфері авіації.

26 червня голова Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі звинуватив голову Державіаслужби у монополізації пасажирських перевезень та у обслуговуванні олігархічних інтересів монополіста авіаринку.

Саакашвілі заявив, що якщо і далі діятиме монополія на польоти окремих компаній, то ціни на квитки будуть такими ж високими, і принцип «відкритого неба» нічого не змінить.

У свою чергу, Антонюк пояснив, що причиною високих цін на авіаперельоти є монополія на наземне обслуговування літаків і найдорожче авіапаливо в Європі.

Він також додав, що ні Україна, ні Міністерство інфраструктури не впливають на формування цін на авіаквитки.

Пізніше президент України Петро Порошенко відсторонив Антонюка від обов'язків на період службового розслідування.

2 липня на сайті уряду було опубліковано розпорядження Кабінету міністрів про відсторонення Антонюка до завершення службового розслідування. 2 вересня Антонюк заявив, що після завершення розслідування його було поновлено на посаді.

4 вересня Кабінет міністрів України звільнив Дениса Антонюка з посади голови Державної авіаційної служби.

hromadske.tv

Пов`язані новини