УКРАЇНА

Звільненому політв’язню Афанасьєву надали тимчасове житло в Києві

УКРАЇНА/Звільненому політв’язню Афанасьєву надали тимчасове житло в Києві
Зберегти
Вигляд
lead

Звільненому політв’язню Кремля Геннадію Афанасьєву надали тимчасове житло в Києві. Проц е він повідомив Громадському.

Після звільнення з російської в’язниці Геннадій не може повернутись додому до анексованого Криму, адже він відбував покарання у  Росії як терорист. До цього моменту Афанасьєв тимчасово мешкав у друга-кримчанина.

24 червня Народні депутати із об’єднання «Єврооптимісти» звернулись до президента України Петра Порошенка з проханням допомогти у вирішенні питання з житлом для Геннадія та інших політичних в’язнів, після чого Державне управління справами прийняло рішення надати сім’ї Афанасьєвих тимчасове житло в Києві.

«Дочекаємось повернення мами з Криму і в’їдемо до нової квартири. Ми, насправді, не звертались до депутатів з проблемою житла, це була їх власна ініціатива, завдяки якій ми і отримали квартиру, хай і тимчасову. Вдячний кожному, хто допомагає мені і сім’ям інших в’язнів Кремля. Надіюсь, що через місяць нас не попросять з’їхати з цієї квартири», — сказав він.

Нагадаємо, що Геннадій  Афанасьєв — один із обвинувачених у справі так званих «терористів групи Сенцова» повернувся до України 14 червня після обміну.

Пов`язані новини