Кримському журналісту та редактору видання «Твоя газета» Олексію Назімову, який 1 листопада вийшов на свободу, у СІЗО Сімферополя видали «зіпсований» український паспорт. Журналіст був засуджений за нібито вимагання грошей у партії «Единая Россия» за не публікацію інформації.

Про це передає «Крим.Реалії».

«Сьогодні (1 листопада — ред.), коли я виходив, я отримував документи, і ось що вони зробили з моїм українським паспортом. Сторінки склеєні: перша з фотографією і далі всі, на яких є позначки. Навмисне зіпсували. Люди спеціально створюють проблеми. Коли у мене вилучали паспорт під час обшуку будинку, він був у нормальному вигляді», — розповів Назімов.

У жовтні 2016 року в Алушті затримали блогера та власник місцевого видання «Твоя газета» Олексія Назімова та відеооператора Олексія Облєзова. Назімов прийняв російську анексію Криму, але активно критикував місцеву владу. У Слідчому комітеті Росії його звинуватили у вимаганні 150 тисяч рублів у представника партії «Единая Россия» за нібито нерозголошення інформації, що ганьбить честь і гідність його однопартійців.

У листопаді 2018 року Назімова засудили до 4 років 7 місяців в колонії загального режиму.

Поділитись: