Звіт: 43% молодих людей у світі безробітні або працюють задешево

default/Звіт: 43% молодих людей у світі безробітні або працюють задешево
Зберегти
Вигляд

За останні п'ять років масштаби безробіття серед молоді скоротилися і в 2014 році стабілізувалися на рівні 13%. Але цей показник все ще перевищує докризовий рівень, який становив 11,7%.

Як передає Центр новин ООН, такі дані містяться у новому звіті Міжнародної організації праці (МОП) про зайнятість молоді. У ньому повідомляється, що в 2009 році в світі було 76,6 млн безробітних молодих людей, а в 2014 на 3,3 млн менше - 73,3 млн.

Автори дослідження відзначають, що показники безробіття в розвинених країнах і в Європейському союзі знизилися близько на 1,4% в порівнянні з 2012 роком, а в країнах СНД за цей же період - менше, ніж на половину відсотка.

За даними звіту, всього у світі приблизно 43% молодих людей працездатного віку або не працюють, або належать до категорії працюючих бідняків.

Мільйони молодих людей в країнах з низьким доходом змушені кидати навчання і працювати в юному віці. Так, у бідних країнах у понад 30% молодих людей, які працюють, немає спеціальної освіти. У країнах із середнім рівнем доходу цей показник становить 6%, а в промислово розвинених країнах - 2%.

У документі говориться, що в країнах Європейського союзу кожен третій з безробітних молодих людей шукає роботу вже більше року. Деякі погоджуються на посади, які набагато нижче їхньої кваліфікації.

hromadske.tv

/Фото flickr.com/djjasonj