ENRU

Звинувачення «Громадське здоров’я» у фінансуванні тероризму може призвести до міжнародного скандалу — альянс

Звинувачення з боку Служби безпеки України альянсу «Громадське здоров’я» у фінансуванні тероризму на Донбасі може призвести до міжнародного скандалу.

Про це в ефірі Громадського повідомив директор з політики та партнерства Альянсу «Громадське здоров’я» Павло Скала.

«Ці звинувачення, що ми нібито займаємось фінансуванням тероризму, – це фактично міжнародний скандал. Я не знаю, коли буде звільнено очільника чинного СБУ, але те, що зараз відбувається, — це фактично скандал», — заявив Скала.

На його думку, є декілька версій дій Служби безпеки щодо альянсу.

«Перше — це намагання просто, як зазвичай звикла робити СБУ, віджимаючи бізнес, і ставлячи під контроль сотні мільйонів гривень зовнішнього фінансування. Друге — це дестабілізація ситуації, дискредитація вищого керівництва (на міжнародному рівні – ред.)», — сказав Скала.

Він додав, що юридичний відділ альянсу наразі комунікує з правоохоронними органами. Банківські рахунки організації опрацьовуються.

«У їхньому запиті їх цікавить певна інформація — гранти. Оригінали тих документів, які були вилучені Нацполіцією рік тому по іншій справі за звинуваченням певних народних депутатів. Національна поліція досі не повернула ті оригінали», — сказав Скала.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram