Звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними. Про це заявив президент України Петро Порошенко, цитує його прес-служба.

«Ці фантазії - лише привід для чергових військових погроз на адресу України. Україна рішуче засуджує тероризм у всіх його проявах і формах та, відповідно, відкидає практику використання будь-яких терористичних заходів для припинення деокупації Криму», — сказав Порошенко.

За його словами, Росії не вдасться «своїми провокативними заявами дискредитувати Україну» в очах міжнародного співтовариства та добитися скасування заслужених санкцій, запроваджених з боку українських партнерів.

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Раніше ФСБ заявило про затримання співробітників Головного управління розвідки Міноборони України, зокрема, нібито, Євгена Панова. 

Російське агентство «РИА-Новости» із посиланням на джерела повідомило, що в окупованому Криму затримали сім українців за підозрою «в підготовці теракту».

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

Генштаб Збройних сил України називає заяви ФСБ провокацією.  

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile