ENRU

Звинувачену у сепаратизмі Штепу виписали з лікарні

Звинувачувану у сепаратизмі екс-голову Слов’янська Нелю Штепу виписали з харківської лікарні, куди вона була госпіталізована із зали суду з гіпертонічним кризом. Зараз вона проходить курс лікування вдома у місті Слов’янську.

Про це повідомив її адвокат Дмитро Марченко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Неля Ігорівна вже вдома. Зараз вона отримує лікування (крапельниці, уколи – все, що прописав харківський лікар) у будинку за місцем прописки», — повідомив Марченко.

За його словами, Штепа відмовилася від денного стаціонару, бо боїться, що це можуть розцінити як порушення цілодобового домашнього арешту.

«Ми намагалися їй пояснити, що в цьому випадку мова про порушення не йде, але вона дуже боїться що суд може її знову заарештувати», — сказав Марченко.

28 вересня чергове засідання Ленінського райсуду у справі Штепи не відбулося. Марченко повідомив, що його підзахисна була госпіталізована із зали суду з гіпертонічним кризом. Наступне засідання суду призначене на 6 листопада.

20 вересня 2017 року екс-голову Слов'янська Нелю Штепу звільнили з СІЗО під домашній арешт. Штепа була затримана 11 липня 2014 року.

Її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей, та у створенні терористичної групи чи організації.

Окрім того, висунуто звинувачення у закликах до зміни меж України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram