Канал HBO опублікував тизер другої серії восьмого сезону серіалу «Гра престолів».

У 50-секундному відео Джеймі Ланністер прибув до Вінтерфелла й постав перед Дейнеріс Таргаріен. Колись він позбавив життя батька Дейнеріс — Божевільного Короля Ейеріса Таргаріена. Зустрівшися з ним, Дейнеріс переказує, що її брат Візеріс розповідав їй про людину, яка вбила їхнього батька, і про те, що вони з нею зроблять, коли знайдуть.

Також у тизері один з вождів здичавілих Тормунд добирається до Вінтерфелла, щоб попередити Джона Сноу про наближення армії мертвих.

Нагадаємо, напередодні відбулася прем’єра першої серії фінального сезону «Гри престолів». Друга серія вийде в ефірі НВО 21 квітня.

«Гра престолів» створена за мотивами циклу романів «Пісні льоду та полум’я» письменника Джорджа Мартіна. Перший сезон серіалу вийшов у квітні 2011 року. Останній на цей час сьомий сезон вийшов влітку 2017 року. Серіал, який має мільйони прихильників по всьому світу, став культовим телевізійним продуктом. Прем'єра останнього сезону «Гри престолів» безумовно є найважливішою подією в масовій культурі. Один епізод останнього сезону «Гри престолів» коштував $15 млн.

У 2018 році «Гра престолів» отримала «Еммі», як найкращий драматичний серіал.

Поділитись: