Журналістка Юлія Мендель перемогла у конкурсі на посаду прес-секретаря президента Володимира Зеленського
Фото:

Фото: Юлія Мендель / Facebook

На сайті президента з'явився указ про призначення журналістки Юлії Мендель прес-секретаркою Володимира Зеленського.

Юлія Мендель народилася 3 вересня 1986 року у Генічеську (Херсонська область) та здобула вищу освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Має науковий ступінь кандидата філологічних наук.

У різний час вона працювала на телеканалах ICTV, «Еспрессо», «112 Україна» та «Інтер». Кілька років як журналістка співпрацювала з The New York Times та стала першою українською журналісткою, яка виграла програму Світового інституту преси (World Press Institute). Також співпрацювала з низкою таких іноземних видань та телеканалів, як Politico Europe, VICE News, CNBC, New Eastern Europe, World Affairs Journal, Spiegel Online.

Крім того, Юлія була консультанткою з комунікацій у Світовому банку та стажувалася за кордоном у межах програми Солідарності імені Леха Валенси, програми THREAD у Єльському університеті, а також закінчила Варшавську євроатлантичну академію (WEASA).

«Якщо хочеш змін – бери й роби. Рада долучитися до команди Володимира Зеленського. Зробимо все можливе, щоб бути якомога відкритішими для людей і для медіа», – прокоментувала вона своє призначення.

Всього на посаду прес-секретаря Зеленського претендували майже чотири тисячі конкурсантів, з якими працювала окрема HR-команда. Кандидатів оцінювали за такими критеріями: володіння українською та англійською мовами, грамотність, досвід роботи в суміжних професіях, наявність вищої освіти, дикція, манера викладу думки, швидкість реакції, розуміння політичних процесів в Україні та світі, стійкість до стресів, світоглядні позиції та почуття гумору.

Поділитись: