Олександр Вілкул за трибуною у Раді
Фото:

Уніан

З'їзд політичної партії «Опозиційний блок» 15 грудня обрав Олександра Вілкула кандидатом у президенти на виборах 2019 року.

Про це повідомив сам Олександр Вілкул, зазначивши, що для його це велика відповідальність.

«Моя ціль, наша ціль — зробити так, щоб наша партія була першою в країні та привела нашу країну до успіху», — написав Вілкул на своїй сторінці у Facebook.

Вілкул заявив, що «упродовж останніх п'яти років президент, парламент та коаліція робить усе, щоб виключити таких людей, як ми вами — а це половина країни — з політичного життя країни».

На його думку, якщо чинний президент Петро Порошенко або «хтось схожий» переможе на виборах 2019 року, це «остаточно приведе країну до краху».

Зазначимо, що частина політичної партії «Опозиційний блок» на чолі з Юрієм Бойком об'єдналася з лідером партії «За життя» Вадим Рабінович в спільну «Опозиційна платформа — За життя». Вони також заявили, що висунуть єдиного кандидата на президентські вибори в листопаді.

16 жовтня Верховна Рада не зняла недоторканність з народного депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочинається 31 грудня. Вибори президента України відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України» повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року.

Поділитись: