В Обухові дві підлітки зняли відео під російську музику на Алеї Слави. Інцидент розслідує поліція

В Обухові Київської області дві 13-річні дівчини зняли відео на Алеї Слави під музику російського виконавця. Поліція проводить перевірку.

Про це повідомили в поліції Київщини.

За їхніми словами, 23 травня під час моніторингу соціальних мереж виявили, що один із Telegram-каналів виклав публікацію та відео, на якому дві неповнолітні дівчини слухали музику російського виконавця та танцювали під неї на Алеї Слави в Обухові.

Поліціянти внесли інформацію до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

Правоохоронці виявили, що у відео знялися дві 13-річні дівчини. Відео, як стверджують у поліції, було зняте та опубліковане дітьми ще у 2024 році, після чого його видалили.

Наразі триває перевірка та встановлюються всі обставини події. Згодом правоохоронці ухвалять відповідне рішення.