За вихідні на Рівненщині потонули троє дітей. Найменшій було 11 років

На Рівненщині протягом вихідних потонули троє підлітків. Правоохоронці вкотре нагадують про правила безпеки на воді.
Про це повідомили в поліції Рівненщини.
Так, 21 червня, 15-річна дівчина прийшла на ставок у Дубровиці разом із друзями без супроводу дорослих. Під час купання вона потонула. Як стверджують правоохоронці, через 40 хвилин тіло дівчини виявив місцевий мешканець та дістав на берег. Медики проводили реанімаційні заходи, однак врятувати її життя не вдалося.
Ввечері того ж дня 11-річна дівчинка із друзями вирішили скупатися в річці Случ неподалік села Прислуч. Під час купання вона потонула. Діти, які були з нею, злякалися та втекли з місця події, не повідомивши дорослих. Про зникнення дівчинки повідомила її мама.
Згодом під час пошукових заходів водолази виявили тіло дитини. Крім того, на Сарненщині потонув 13-річний хлопчик, тіло якого виявили в річці Горинь. На березі водойми правоохоронці знайшли його велосипед та одяг.
За всіма фактами слідчі проводять досудові розслідування за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України та встановлюють усі обставини.
«Вкотре наголошуємо: безпека дітей — насамперед відповідальність дорослих. Не залишайте неповнолітніх без нагляду поблизу водойм, контролюйте їхнє дозвілля та постійно нагадуйте правила безпечної поведінки на воді», — заявили в поліції.
Нагадаємо, за даними ДСНС, із початку червня на водоймах України загинули щонайменше 53 людини. Так, у Києві на озері Верхнє Вигурівське під час купання пірнув і не виринув підліток 2011 року народження. Також днями у Чернігові рятувальники дістали з річки Стрижень тіло хлопчика 2015 року народження.
- Поділитися:
