Уряд виділив понад 175 млн гривень на відновлення пошкоджених будинків у Дніпрі

Ілюстративне фото. Пошкоджена будівля
Ілюстративне фото. Пошкоджена будівляДніпропетровська ОВА

Кабмін додатково виділив 175 мільйонів гривень на відновлення восьми житлових будинків у Дніпрі, які зазнали пошкоджень унаслідок російських атак.

Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.

За її словами, кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого Державним бюджетом. Місцева влада вже внесла ці проєкти відбудови до Єдиної цифрової системи управління процесом відновлення як публічні інвестиційні проєкти.

Міністр розвитку громад і територій Олексій Кулеба уточнив, що завдяки ухваленому рішенню буде відновлено 1095 квартир, а 1671 мешканець зможе повернутися до своїх домівок.

«Відновлення житла залишається одним із ключових пріоритетів держави. За кожним таким проєктом стоять люди та родини, які через російську агресію втратили нормальні умови для життя», — зазначив міністр.