Голова «Нафтогазу» заявив, що в Чернівцях викрали газу на 87,5 млн грн. Як працювала схема?

У Чернівцях викрали газу на 87,5 млн грн
У Чернівцях викрали газу на 87,5 млн грнFacebook / Сергій Корецький

У Чернівцях викрили викрадення газу для роботи котельні — організатори схеми самовільно під'єдналися до газової мережі. 

Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз» Сергій Корецький.

За його словами, організатори схеми незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку, самовільно під'єдналися до газорозподільної системи й «фактично крали газ для роботи місцевої котельні». 

Корецький заявив, що збитки становлять щонайменше 87,5 мільйона гривень. Схему викрили фахівці з безпеки «Газомереж» та «Нафтогазу». Усі матеріали передали до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності. «Нафтогаз» також вимагатиме компенсації завданої шкоди.

«За нашими оцінками, щорічні збитки від крадіжок газу побутовими споживачами вимірюються мільярдами гривень. Це наслідок різноманітних схем і махінацій, з якими ми боремося та системно наводимо лад», — додав Корецький.