На Закарпатті під час руху загорівся приміський поїзд — пасажирів евакуювали

На Тячівщині Закарпатської області під час руху загорівся локомотив приміського дизель-поїзда сполученням Солотвино — Королево.
Про це повідомили у ДСНС Закарпатської області.
Чотирьох пасажирів, які перебували у вагонах, евакуювали машиністи ще до прибуття пожежників. Постраждалих немає.
Повідомлення про загоряння надійшло до рятувальників пообіді 27 червня.
«Вогнеборці з міста Тячів, селища Великий Бичків та Центру безпеки громадян Солотвинської тергромади локалізували пожежу о 12:32 на площі 25 кв. м, а о 13:12 повністю ліквідували», — зазначили у ДСНС.
За інформацією рятувальників, інцидент не вплинув на загальний графік руху залізниці, тому затримок інших потягів на цій ділянці немає.
- Поділитися:
