Ярослава Магучіх здобула золото на третьому етапі «Діамантової ліги»

Ярослава Магучіх
Ярослава МагучіхFacebook / Wanda Diamond League

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла в третьому етапі «Діамантової ліги в Марокко. З другої спроби вона подолала висоту в 1,97 метра на старті літнього сезону.

Про це повідомила «Діамантова ліга» у Facebook, передає «Суспільне Спорт».

У стрибках у Рабаті, Марокко, Україну представляли дві легкоатлетки — Ярослава Магучіх і Юлія Левченко. Остання подолала відмітку в 1,91 метра й посіла четверте місце на етапі.

Як зазначається, медалі мали розіграти австралійка Елеонор Паттерсон, сербка Ангеліна Топич та українка Ярослава Магучіх. Топич після подолання 1,94 метра вирішила завершити етап із бронзою.

Австралійка стрибнула на висоту 1,94 метра та здобула срібло, а Ярослава Магучіх стала єдиною, хто подолав відмітку в 1,97 метра на змаганнях. Уже після перемоги українка встановлювала планку на висоту 2,00 метри й не використала дві спроби, а згодом перенесла на 2,02 метра, однак підкорити її також не змогла.

Нагадаємо, у квітні Ярослава Магучіх стала переможницею першого етапу «Діамантової ліги». Тоді вона також була єдиною, хто подолав висоту в 1,97 метра.