Українські фехтувальники вибороли п'ять нагород на чемпіонаті Європи. Востаннє таке було ще у 2005 році

Збірна України з фехтування здобула п’ять нагород на чемпіонаті Європи. Востаннє таку кількість медалей українські фехтувальники отримували 21 рік тому.
Про це повідомили у Федерації фехтування України.
Так, за результатами чемпіонату Ольга Сопіт виборола перше в історії України золото в жіночій рапірі. 23-річна рапіристка здобула перемогу в п'яти сутичках на виліт. До перемоги Сопіт, найкращим результатом України в особистих змаганнях було срібло Дарії Миронюк у 2024 році.
Крім того, як стверджують у федерації, у жіночій командній рапірі здобули першу в історії України медаль чемпіонату Європи у цій дисципліні. У чоловічій командній шпазі вибороли першу нагорода чемпіонату Європи за останні 9 років.
Українська фехтувальниця Аліна Комащук здобула бронзу — це її сьома медаль на чемпіонаті та друга особиста. Українки вибороли медаль у командній шпазі другий рік поспіль.
«Раніше два роки поспіль брати нагороди на чемпіонаті Європи українкам вдавалося лише у 2001-2002 роках. Співавторкою того дублю була нинішня головна тренерка збірної Наталія Конрад», — зазначили у федерації.
- Поділитися:
