Світоліна перемогла росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Німеччині

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла у «нейтральної» Людмили Самсонової на турнірі WTA 500 у Бад-Гомбурзі в Німеччині.
Про це пише «Суспільне спорт».
У стартовому сеті Світоліна спершу вела в рахунку 3:1, однак згодом поступилася у п'яти геймах поспіль, програвши партію. Обидві спортсменки брали медичний таймаут.
У другій партії українка перехопила ініціативу: вона реалізувала три брейкпойнти та змогла відіграти шість подач суперниці. Самсонова зуміла відповісти лише одним брейком, тож сет завершився перемогою Світоліної — 6:2.
У вирішальному сеті Світоліна виграла шість геймів поспіль та забравши вісім із десяти фінальних розіграшів у матчі.
Для Еліни Світоліної це дебютний вихід у чвертьфінал на кортах Бад-Гомбурга. За вихід до півфіналу українка змагатиметься проти китайської тенісистки Сінь Ю Ван, яка посідає 52-ге місце у рейтингу WTA.
- Поділитися:
