Ярослава Магучіх виборола золото на етапі Континентального туру в Загребі

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула перемогу на золотому етапі Континентального туру в столиці Хорватії Загребі на турнірі-меморіалі легкоатлета Бориса Ханцековича.
Про це повідомило «Суспільне Спорт».
У Загребі змагалися дві українки — Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, а їхніми суперницями були бронзова призерка Олімпійських Ігор 2024 Елеанор Паттерсон, бронзова медалістка ЧС-2025 Ангеліна Топич та рекордсменка Чорногорії Марія Вукович.
Першою з українок турнір розпочала Геращенко — вона підкорила висоту в 1.75 метра, а потім — 1.85 метра. Магучіх з першої спроби взяла планку в 1.90 м, а Геращенко в першій спробі на цій висоті помилилася і так і не змогла її підкорити.
Висоту 1.93 м Магучіх пропустила, натомість її взяли Паттерсон, Топич, Вукович та гвінейська стрибунка у висоту Фатумата Баллі, яка в такий спосіб оновила національний рекорд і перевершила на 1 см особистий.
Наступною Магучіх взяла висоту 1.95 м, а потім з третьої спроби й 1.97 м. ЇЇ суперниця Топич не змогла підкорити 1.99 метра, а Магучіх тричі намагалася взяти 2.01 метра, проте не змогла і вийшла із золотом.
«Я стрибнула 1.97 м. Гадаю, це була хороша спроба. Знаю, що можу стрибати вище. Це дуже класні змагання. Сподіваюся, що повернуся сюди наступного року», — сказала вона.
Нагадаємо, що напередодні Магучіх перемогла на етапі «золотого» Континентального туру в нідерландському Хенгело — вона подолала висоту в 1,94 метра.
- Поділитися:
