Мер Москви Собянін закликав донатити на збір Стерненка та писав «Москва буде горіти» — медіа

Увечері 21 червня в Telegram-каналі міського голови Москви Сергія Собяніна масово з’являлися повідомлення «Москва буде горіти» й посилання на донати для української армії.
Про це пишуть російські ЗМІ «Медуза» та Telegram-канали.
Повідомлення публікувалися на каналі «Сергей Собянин. Личный блог», який налічує майже 40 тисяч підписників. У міського голови Москви, як передають ЗМІ, є й інший — основний канал на 358 тисяч читачів.
У каналі Собяніна нібито з'явилися гасла про неминучі пожежі у столиці рф, а також прямі посилання на збір коштів на безпілотники для ЗСУ від українського фонду «Спільнота Стерненка».
Уранці 22 червня всі дописи такого характеру видалили. Останнє повідомлення про «Підсумки спортивно-патріотичних таборів» виклали ще 17 червня. Сам Собянін не коментував цього інциденту.
Зазначимо, що в ніч проти 22 червня столиця росії вкотре перебувала під атакою безпілотників. За словами Собяніна, на околицях Москви збили щонайменше 84 дронів. Він запевнив, що постраждалих немає.
- Поділитися:
