У МЗС рф застерегли росіян від поїздок у Молдову, адже там «знущаються» з власників російських паспортів

Міністерство закордонних справ росії рекомендувало громадянам рф не відвідувати Молдову, адже там їх «принизливо оглядають і допитують», а також «штучно затягують перевірки».

Про це йдеться на сайті МЗС рф.

Там зазначили, що офіційний Кишинів «посилює дискримінаційні заходи проти громадян росії» в межах «антиросійського курсу за підтримки західних кураторів».

У МЗС рф стверджують, що з власників російських паспортів, які прибувають в аеропорт Кишинева, «знущаються», проводять «принизливі перевірки й допити», а в зоні очікування росіян утримують, мовляв, без доступу до води та їжі.

Крім того, у росіян буцімто вимагають віддати телефони й засоби зв’язку, а потім «незаконно вивчають інформацію на них». За результатами таких заходів, як вказують у міністерстві, деколи росіяни отримують «відмови у в’їзді в країну».

«Водночас влада Молдови не надає доступу до російських громадян консулам посольства росії в Кишиневі. Проігноровані й відповідні запити російської дипломатичної місії, що майже унеможливлює своєчасне надання нашої консульської підтримки нашим громадянам», — йдеться в повідомленні.

У відомстві також заявили, що влада Молдови використовує практику «штучного посилення процедур перевірки», через що росіяни запізнюються на рейси.

На тлі цього в МЗС росії «вкотре» порекомендували своїм громадянам утриматися від поїздок у Молдову.