Війна
Лубінець: Скарг на перебування в полоні від росіян не було, дехто попросив вибачення
російські окупанти, яких 16 лютого обміняли на українських захисників, не висловили скарг чи зауважень щодо свого перебування в полоні. Один із росіян попросив вибачення в українців.






