Тимчасова повірена США в Україні Девіс завершує дипломатичну місію

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.
Сибіга наголосив на важливості активної ролі та лідерства США у просуванні мирного процесу й досягненні всеохоплюючого і сталого миру, а також подякував Девіс за внесок у розвиток політичного діалогу між Україною та США.
«Ми вдячні Сполученим Штатам за незмінну підтримку України та українського народу. Сьогодні особливо важливо зберігати високу динаміку нашої співпраці та спільно ухвалювати проактивні рішення, які наближатимуть всеохоплюючий і тривалий мир для України», — наголосив міністр.
Глава МЗС побажав Девіс успіхів у подальшій дипломатичній діяльності, а також привітав Сполучені Штати з наближенням 250-річчя незалежності, побажавши американському народові миру та процвітання.
«Україна високо цінує дружбу зі Сполученими Штатами. Переконаний, що наше стратегічне партнерство й надалі зміцнюватиметься на благо наших держав і народів, а також спільної справи захисту свободи, демократії й міжнародного права», — Сибіга.
У квітні Financial Times писало, що Девіс піде з посади, адже розчарована відсутністю підтримки Києва американським президентом Дональдом Трампом.
Нагадаємо, що Девіс працювала на посаді з травня минулого року. Вона змінила Бріджит Брінк, яка зі схожих причин звільнилась у квітні 2025 року.
- Поділитися:
