План перемоги спрацює, якщо партнери ухвалять «швидкі» рішення у наступні кілька місяців — Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що план перемоги України у війні, який він буде презентувати президенту США Джо Байдену, розрахований на те, що партнери ухвалять низку «швидких» рішень до кінця року.
Про це він сказав під час спільної пресконференції з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
Зеленський знову повторив, що сподівається на підтримку його плану від американського президента. Також, за його словами, успіх плану залежить від швидких рішень, які ухвалять партнери від жовтня до грудня цього року.
«Ми б дуже так хотіли. Тоді ми вважаємо, що план спрацює», — каже український президент.
Він також розповів, що його питають щодо плану «Б» на той випадок, якщо Байден не підтримає його план перемоги. Зеленський каже, що «ми вже у плані “Б”, ми в ньому живемо і боремося».
Плану «А» в України ніколи не було, каже президент, адже такий план передбачав би запобігання повномасштабному вторгненню росії.
План перемоги
Володимир Зеленський заявляв, що Київ хоче розробити план щодо завершення війни й паралельно посилювати свої можливості на полі бою. Він пояснював, що в разі продовження тиску на росію її можна змусити до дипломатичного врегулювання.
Згодом Зеленський почав говорити саме про «план перемоги» у війні. За словами глави держави, Україна утримуватиме російську територію, оскільки це невіддільна частина цього плану. Також він пояснював, що документ може прокласти шлях до надійного миру — до повної реалізації «формули миру».
Цей план Україна представить міжнародним партнерам. Зокрема, для цього президент у вересні зустрінеться зі своїм американським колегою Джо Байденом.
«Цей план — про Україну, про наших вояків. Там небагато пунктів, і, як на мене, це добре. Кожен пункт залежатиме від рішення Байдена», — наголошував Зеленський у розмові з американським журналістом Фарідом Закарією.
Він також розповів, що український план перемоги містить пʼять пунктів, які, зокрема, стосуються військової та економічної підтримки.
- Поділитися: