росіяни вдарили балістикою по центру Прилук. Є загиблі та поранені — ОВА (ДОПОВНЕНО)

Зранку 19 травня російські війська вдарили балістичною ракетою по центру міста Прилуки, що на Чернігівщині.
Про це повідомив очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.
Доповнено о 15:56. Кількість загиблих зросла до трьох людей — у лікарні помер поранений 15-річний хлопець. Медики довго боролися за життя дитини, але врятувати хлопця не вдалося.
Також збільшилася кількість поранених — до 23. У шістьох людей гостра реакція на стрес.
Очільник ОВА зазначив, що окупанти поцілили по місту близько 10:00. Під ударом опинилося одне з місцевих підприємств. Крім того, були пошкоджені розташовані поруч торговельний центр, супермаркет та пожежна техніка.
На місці прильоту працюють профільні служби для ліквідації наслідків ворожого обстрілу.
- Поділитися:
