росіяни вдарили балістикою по центру Прилук. Є загиблі та поранені — ОВА (ДОПОВНЕНО)

Наслідки російського удару по Прилуках на Чернігівщині
Наслідки російського удару по Прилуках на ЧернігівщиніНаціональна поліція України

Зранку 19 травня російські війська вдарили балістичною ракетою по центру міста Прилуки, що на Чернігівщині.

Про це повідомив очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Доповнено о 15:56. Кількість загиблих зросла до трьох людей — у лікарні помер поранений 15-річний хлопець. Медики довго боролися за життя дитини, але врятувати хлопця не вдалося. 

Також збільшилася кількість поранених — до 23. У шістьох людей гостра реакція на стрес.

Очільник ОВА зазначив, що окупанти поцілили по місту близько 10:00. Під ударом опинилося одне з місцевих підприємств. Крім того, були пошкоджені розташовані поруч торговельний центр, супермаркет та пожежна техніка.

На місці прильоту працюють профільні служби для ліквідації наслідків ворожого обстрілу.