Війська рф тричі за добу поцілили дронами по депо «Нової пошти» в Харкові

Наслідки російських ударів по депо «Нової пошти» у Харкові
Наслідки російських ударів по депо «Нової пошти» у ХарковіХарківська обласна прокуратура

Депо № 6 «Нової пошти» у Харкові за одну добу тричі опинилося під російською атакою.

Про це повідомили в компанії.

Співробітники внаслідок атаки не постраждали. Зараз на місці працюють ДСНС та поліція. Оцінку наслідків руйнувань у компанії ще встановлюють. Детальну інформацію щодо стану вантажу планують установити після повної ліквідації наслідків.

«Нова пошта» вже перебудувала логістичні маршрути, щоб клієнти змогли отримати свої посилки без затримок.

«Ми обов’язково компенсуємо втрату відправлень, які постраждали від пожежі. Найближчим часом ми зв’яжемося з кожним власником таких посилок і повідомимо деталі відшкодування», — додали в компанії.

У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що перший удар по території біля депо «Нової пошти» в Новобаварському районі Харкова росіяни завдали 19 травня орієнтовно о 00:10

Увечері того дня окупанти атакували безпосередньо депо — близько 19:50 та 20:25. Унаслідок влучань пошкоджено складські приміщення.

За попередніми даними прокуратури, для ударів росіяни застосували БпЛА типу «Герань-2».